Forum serwisu ReklamaStron.pl

Dyskusje o tworzeniu i reklamowaniu stron
oraz o sposobach zarabiania na rozreklamowanej stronie


Nowinki z e-biznesu - Best NetGuard, czyli kontrolowany dostęp do Internetu

OzdobaForum - 2007-04-17, 11:00
Temat postu: Best NetGuard, czyli kontrolowany dostęp do Internetu
Na rynku pojawiło się nowe urządzenie Best NetGuard, które umożliwia kontrolę połączeń internetowych za pomocą pilota (podobnego, do tych używanych w samochodach). Wystarczy zamontować Best NetGuard na specjalnym kablu, który nie pozwala na samowolny demontaż urządzenia. Następnie, przy wykorzystaniu małego pilota, można zdalnie włączać i wyłączać możliwość nawiązywania połączeń internetowych.

Best NetGuard może być stosowany zarówno w domu - przez rodziców do kontrolowania czasu spędzanego on-line przez dzieci, jak również w biurach - w celu poprawy wydajności pracy pracowników.

Ponieważ dużą grupę Internautów stanowią ludzie bardzo młodzi (tj. dzieci i młodzież), a znaczna część osób nieco starszych korzysta z dobrodziejstw Internetu wyłącznie w pracy, masowe wykorzystanie Best NetGuard może doprowadzić do spadku liczby aktywnych Użytkowników sieci, a jednocześnie negatywnie wpłynąć na wyniki finansowe wielu firm internetowych. Od popularności i ceny urządzenia będzie zależało, czy ten czarny scenariusz sprawdzi się w praktyce.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group