Forum serwisu ReklamaStron.pl

Dyskusje o tworzeniu i reklamowaniu stron
oraz o sposobach zarabiania na rozreklamowanej stronie

Reklamujesz - komentarze do artykułów - Sposoby promowania stron... - komentarze

Marek - 2005-08-09, 20:36
Temat postu: Sposoby promowania stron... - komentarze
Czy czytałeś już artykuł autorstwa Barbary Gawrylak pt. "Sposoby reklamowania stron internetowych"?

Jeśli NIE, to przeczytaj: http://www.reklamastron.p...ie/promocja.php
i napisz co Ci się podoba, a co nie!

Wszystkie uwagi będą dla mnie cenne i postaram się uwzględnić je przy dalszym tworzeniu strony!
Zapraszam do komentowania.

Łukasz - 2005-08-11, 10:24

mi tylko w tym artykule brakowało adresów wytlumacze o co mi chodzi przedstawiane sa tam różne sposoby reklamowania mailing itp przy czym można podać adres do jakiegoś serwisu który to oferuje
Barbara - 2005-08-11, 10:52

Dead napisał/a:
mi tylko w tym artykule brakowało adresów wytlumacze o co mi chodzi przedstawiane sa tam różne sposoby reklamowania mailing itp przy czym można podać adres do jakiegoś serwisu który to oferuje

Dziękuję za dobry pomysł!
Myślę, że można jeszcze napisać inne artykuły, w których byłyby zawarte szersze informacje na temat poszczególnych form reklamowania (i tam by było więcej miejsca na linki :D ).

obiektywny :-) - 2005-09-16, 10:02

Artykuł jest bardzo dobry - jest taką "ściągawką" zawierającą wszystkie sposoby reklamowania stron internetowych ... jedynym jego mankamentem jest jego długość - na ten temat można książki pisać, a ten artykuł jest właśnie takimi mini compendium z podstawowymi wiadomościami ... i włanie obecność tam jedynie tych podstawowych wiadomości jest jego mankamentam (dla ludzi którzy szukają szczegółowych informacji, natomiast jest jego plusem - dla ludzi szukających ogólnej wiedzy wtej tematyce
Marek - 2005-09-16, 23:26

w miarę rozwoju strony artykuł będzie wzbogacany o linki prowadzące do innych artykułów bliżej opisujących konkretne sposoby reklamowania - sam w sobie natomiast miał być, i jak widzę jest, kompendium wiedzy.
Barbara - 2005-09-19, 08:37

obiektywny :-) napisał/a:
na ten temat można książki pisać

Nowej książki raczej nie napiszę, ale z pewnością będą kolejne artykuły, które szerzej opiszą poszczególne sposoby reklamowania stron internetowych.

Marcin - 2005-12-04, 14:30

Według mnie aktykuł Pani Barbary jest bardzo, bardzo dobry i dociera do każdego umysłu :) Byle tak dalej Pani Barbaro.
Życzę Powodzenia

leito - 2008-08-29, 10:47
Temat postu: Artykuł powinien zostać odświeżony
Wydaje mi się, że artykuł powinien zostać odświeżony, bo w końcu minęły ponad 3 lata od jego publikacji i wiele się zmieniło.
Co do reklamy to myślę, że najlepszym sposobem jest katalogowanie stron. Najlepiej, gdy są to dobre strony seo dla wyszukiwarek i z wysokim pagerank np. katalog.biznet.easyisp.pl
Pozdrawiam

Warman - 2017-02-25, 20:05
Temat postu: Oczekuje na akceptację