Forum serwisu ReklamaStron.pl

Dyskusje o tworzeniu i reklamowaniu stron
oraz o sposobach zarabiania na rozreklamowanej stronie


Pomoc i porady - Reklamowanie w internecie - od czego zacząć?

ko2dead - 2008-05-14, 19:37
Temat postu: Reklamowanie w internecie - od czego zacząć?
Witam wszystkich

Właśnie jestem na etapie zakładania księgarni internetowej. Skrypt działa bez zarzutu. Wszystko jest prawie ok, tylko że... no właśnie. Ilość osób odwiedzających moja stronę jest całkowicie niezadowalająca, dlatego też muszę podjąć pewne kroki w celu poprawienia tego stanu rzeczy.
Posiadam pewne fundusze i chciałbym poprawić ilość wejść na moją stronę.
Od czego zacząć i co zrobić, żeby działać skutecznie i nie wyrzucać pieniędzy w błoto...

OzdobaForum - 2008-05-15, 20:54
Temat postu: Reklama płatna strony
Jeśli nie chcesz tracić żadnych pieniędzy, wykorzystaj do promocji swojego sklepu internetowego bezpłatne sposoby reklamowania stron. Pomysły znajdziesz w temacie konkursowym: Sposoby bezpłatnego reklamowania stron.

Wśród płatnych form promocji stron za skuteczne powszechnie uznawane są m.in. reklama kontekstowa w Google czy w boksach reklamowych Onetu.


Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań promocyjnych w pełni uruchomić sklep. Umieszczenie na głównej stronie tekstu "WERSJA TESTOWA - PROSZĘ NIC NIE ZAMAWIAĆ" odstrasza.

ko2dead - 2008-05-16, 00:00

Wielkie dzięki za informacje. Rzeczywiście, tekst, który umiesciłem na stronie głownej moze wywoływać mieszane uczucia wśród odwiedzających i postaram się go zmienić na inny.
Pełne uruchomienie sklepu wiąże sie jednak z pewnymi kosztami, a ja chcialem najpierw zdobyć pewną ilość odwiedzin i osób, ktore zapiszą się do newslettera (kilka osób już się zapisało), a później ruszyć ze sprzedażą, ale rzeczywiście, może nie tędy droga.
Jeszcze raz dzięki za sugestie... i czekam na kolejne :)

leito - 2008-08-29, 11:59

Zacznij katalogować stronę, pisać precle, dodaj ją do wyszukiwarek. To niby proste kroki, ale znacznie zwiększają pozycję np. w google, co jest bardzo ważne. Wybieraj tylko te najlepsze linki tzn. ze stron pagerank minimum 3. Google teraz lubi tylko odnośniki z wartościowych stron, co jest bardzo ważne. Nie zapominaj o tym, dodawaj mniej, a lepiej.
Tutaj masz link do katalogu pagerank 4: [Link reklamowy usunięto - OF]
Na dole znajduje się też link do rankingu katalogów, gdzie znajduje się kilkaset dobrych.

burgund - 2017-04-06, 14:42

Jak dla mnie dobry start to reklama w google oczywiście najpierw musisz sprawić by w ogóle strona była widoczna dla google. Ale dziś przy umiejętnościach googla to wystarczy, że strona zaistnieje i pojawi się na niej treść. Jak już stworzysz stronę zapelnisz treścia to startuj reklame w google.
JowitaKuszyńska - 2017-11-28, 00:04

Moim zdaniem warto się nie ograniczać tylko do jednej formy reklamy w internecie. Ja bym zleciła e-marketing profesjonalnej firmie jak contentorganica https://contentorganica.pl/ Na koncie mają już wiele sukcesów i to niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą.
Airweves - 2019-02-19, 11:52

Skoro sprzedajesz konkretne produkty to myślę, że warto zainwestować w kampanie produktową - http://adwordsgroup.pl/kampania-produktowa/ Poczytaj sobie na czym dokładnie ona polega. Ksiażki to ruchliwy towar na rynku więc kluczowe jest, żeby to właśnie te z Twojej księgarni pojawiały się użytkownikom a nie konkurencyjne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group