Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Domena i wynik wyszukiwania
Autor Wiadomość
romskey

Wysłany: 2008-03-16, 02:36   Domena i wynik wyszukiwania

Witam Wszystkich .

Mój Status: Pozycjonowanie na etapie zapisu do przedszkola .
We wszelkich poradnikach znajduję setki informacji dotyczących "co należy zrobić", gdy jednak przychodzi co do czego po /'wedleuznaniowym'/ wypełnieniu tych zalożeń można zobaczyć pojedynczy komunikat o tym, że coś nie gra bez żadnej informacji o dokładnej lokalizacji błędu. Taki problem wystąpił w google i wciąż widzę /od 2 dni/ żółtą ikonkę z wykrzyknikiem i komentarzem "iż żadne strony nie zostały jeszcze zindeksowane - czytaj wskazówki i porady". Wiem że trzeba czekać. Jednak nie wiem czy wszystko gra.

Moje pytania zapewne są proste:
1. Chciałbym, aby po ewentualnym zindeksowaniu strony przez google wyszukiwarka reagowała na domenę - czy dzieje się to automatycznie czy trzeba gdzieś wpisywać domenę np. jako słowo kluczowe?
2. Kiedy następuje tajemnicze indexowanie internetu przez Google? /znalazłem jakiś wykres w panelu, ale zupełni nic mi on nie mówi/

kamil10i10 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-03-20, 11:25   

O kolego... Myślę, że google ci zaindeksuje twoją stronę, ale twój problem jest naprawdę ciężki... Myślę, że musisz na swojej stronie wpisać słowa kluczowe... Musisz jeszcze poczekać albo spróbować dodać ją jeszcze raz... Czekać trzeba od 1 do 4 tygodni...

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-03-21, 14:35   Indeksowanie domeny

romskey napisał/a:
Chciałbym, aby po ewentualnym zindeksowaniu strony przez Google wyszukiwarka reagowała na domenę - czy dzieje się to automatycznie czy trzeba gdzieś wpisywać domenę np. jako słowo kluczowe?
Będzie to się działo automatycznie po zindeksowaniu strony. Jednakże nie oznacza to, że po wpisaniu nazwy Twojej domeny Twoja strona wyskoczy na pierwszym miejscu.
romskey napisał/a:
Kiedy następuje tajemnicze indexowanie internetu przez Google?
Indeksowanie jest procesem ciągłym - robaki Google przechodzą po stronach i zbierają adresy kolejnych stron, które są później przez nie odwiedzane. Szybkość zindeksowania Twojej strony zależy od ilości linków prowadzących do Twojej strony i miejsc, gdzie zostaną one odnalezione przez robaki Google.

jozly 

Wysłany: 2008-08-02, 16:18   

Pod adresem http://www.szkola.firmowa...s.php?cat_id=11 znajdziesz kilka linków przydatnych do administrowania stroną, min. tzw. narzędzia SEO. Możesz przy ich użyciu zbadać, jak Twoja strona funkcjonuje w sieci.

waldemarss

Wysłany: 2009-03-21, 13:30   

trzeba czasu i dobrej reklamy strony, aby byla widoczna jak najwyzej w wynikach wyszukiwania

DoniDarknes 

Wysłany: 2009-03-30, 21:50   

możesz także reklamować swoją stronę w podpisie na forum (patrz poniżej). :)

lublinforum 

Wysłany: 2009-04-02, 11:55   

Przede wszystkim zgłoś stronę do Google
http://www.google.co.uk/addurl/?continue=/addurl
Później ją zweryfikuj i poprzeglądaj narzędzia dla Webmasterów.
W moim przypadku po tych czynnościach, po 2 dniach znalazłem sie na drugiej stronie na 2 miejscu po wpisaniu słów kluczowych dla mojej strony.

Lubelskie forum

BartłomiejJ 

Wysłany: 2009-07-15, 22:36   

Można zgłąszać, ale miejmy też świadomość, że Google obencie ekspresowo samodzielnie przebiega po witrynach.

Inna sprawa to po prostu zlecenie skutecznego pozycjonownaia i rozpoczęcie od optymalizacji.

Pozdrowienia
ADSEO.pl - Pozycjonowanie

pawel45

Wysłany: 2010-12-04, 00:43   

Jak nie możesz sobie poradzić to zleć pozycjonowanie profesjonalistom, w http://www.netimage.pl/ uporają się bez problemu a Ty będziesz miał spokojną głowę.

Odpowiedz do tematu