Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zareklamować strone o grafice?
Autor Wiadomość
michu175

Wysłany: 2008-07-21, 13:42   Jak zareklamować strone o grafice?

Witam

Mam pytanie jak skutecznie zareklamować forum graficzne. Gdzie dodawać i jak?

Jak zrobić żeby strona była wyszukiwana przez boty oraz widoczna w wyszukiwarkach.

Moja strona to grafikarts.org, ostatnio przeniosłem forum z darmowego serwera na prywatny i ilość odwiedzin bota google bardzo się zmniejszyła, hmm jest na to jakaś rada.

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-07-24, 17:58   Re: Jak zareklamować strone o grafice?

michu175 napisał/a:
jak skutecznie zareklamować forum graficzne. Gdzie dodawać i jak?
Reklamę swojego forum umieszczaj przede wszystkim tam, gdzie zaglądają osoby zainteresowane grafiką. Mogą to być zarówno strony poświęcone tworzeniu grafiki, galerie i inne fora graficzne (czyli tematycznie związane z Twoim forum), jak również strony o odmiennej tematyce (gdyż tutaj też mogą zaglądać graficy) np. serwisy sportowe czy serwisy lokalne.
Aby Twoje działania reklamowe były skuteczne, musisz aktywnie promować swoje forum - możesz wykorzystać do tego różne formy reklam.

Cytat:
Jak zrobić żeby strona była wyszukiwana przez boty oraz widoczna w wyszukiwarkach.

Moja strona to grafikarts.org, ostatnio przeniosłem forum z darmowego serwera na prywatny i ilość odwiedzin bota google bardzo się zmniejszyła, hmm jest na to jakaś rada.
Myślę, że na chwilę obecną niepojawianie się Twojej strony w wyszukiwarce może wynikać z konieczności logowania się na forum. Teraz roboty indeksujące strony nie mają dostępu do forum i jego treści (for, tematów i postów) nie są zindeksowane. Stąd też linki do forum nie pojawiają się w wyszukiwarkach na hasła związane z grafiką i zagadnieniami poruszanymi w dyskusjach.

leito

Wysłany: 2008-08-29, 11:56   

Jeśli pozycja Twojej strony wygląda marnie w google to wykup domenę pl i zacznij dodawać linki do katalogów (tylko wartościowych) tzn. takich z pagerankiem minimum 3. Dodawaj stronę do maksymalnie kilkunastu takich katalogów dziennie i za jakiś czas (być może miesiąc) strona będzie miała już bardzo dobrą pozycję i dzięki temu zyskasz klientów. To najlepszy sposób na promowanie strony. Znajdź tylko dobre katalogi i kataloguj. [część reklamowa usunięta - OF]

Odpowiedz do tematu