Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z Banner Asystent
Autor Wiadomość
dreszler

Wysłany: 2008-01-13, 09:28   problem z Banner Asystent

Witam mam problem z Banner Asystent v1.5 mianowicie chodzi o wyświetlanie bannerów gry mam strone www.mojastrona.pl/cos.php wyświetla mi wszystko ok ale gry banner ma się wyświetlać www.mojastrona.pl/katalog/cos.php mam taki bład:

Kod:
Warning: main(adsrv/config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/dreszler/domains/mojastrona.pl/public_html/adsrv/ad.php on line 3

Warning: main(adsrv/config.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/dreszler/domains/mojastrona.pl/public_html/adsrv/ad.php on line 3

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'adsrv/config.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/dreszler/domains/mojastrona.pl/public_html/adsrv/ad.php on line 3

proszę o pomoc

Odpowiedz do tematu