Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Banki internetowe coraz popularniejsze
Autor Wiadomość
OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2006-10-16, 21:50   Banki internetowe coraz popularniejsze

Z badań TNS OBOP (wrzesień 2006) wynika, że banki internetowe cieszą się coraz większą popularnością.

W ciągu najbliższych miesięcy ponad 1,2 mln Polaków planuje założyć lub zmienić konto bankowe. Chociaż większość - ponad 750 tysięcy z nich - planuje otworzyć nowy rachunek w banku tradycyjnym, to ponad 450 tysięcy Polaków chce mieć nowe konto w banku internetowym. Warto dodać, że wśród osób planujących oszczędzanie w bankach internetowych jest około 200 tysięcy Polaków, którzy nie korzystali do tej pory z usług żadnego banku.

Łatwo zauważyć, że rośnie społeczne zaufanie do "wirtualnych" instytucji finansowych. Jeśli tradycyjne banki nie wprowadzą konkurencyjnych ofert (np. wprowadzając wyższe oprocentowanie czy dostęp do konta przez Internet), taka tendencja najprawdopodobniej się utrzyma.

Czy Ty też zamierzasz skorzystać z atrakcyjnej oferty banków internetowych?

LUKASZ6961 

Wysłany: 2006-10-21, 17:23   

Ja korzystam z tradycyjnego banku z dostepem przez internet i jestem bardzo zadowolony
W banku bylem tylko wtedy jak zakladalem owe konto reszte mozna zalatwic on-line!!!
Co miesiac dostaje szczegolowy opis dokonanych transakcji (pocztą)
Polecilbym Wam ten bank ale cos mi sie wydaje ze to by byla reklama :lol:

Harnaś

Wysłany: 2008-01-17, 23:44   

Ja mam eKONTO w mBank i jestem zadowolony, przydaje się zwłaszcza jak się korzysta z allegro.
Ostatnio zmieniony przez Harnaś 2010-06-07, 18:20, w całości zmieniany 2 razy  

Bit 

Wysłany: 2008-01-18, 10:30   eKONTO w mBanku

Harnaś napisał/a:
Ja mam eKONTO w mBank i jestem zadowolony, przydaje się zwłaszacza jak się korzysta z allegro.

A jak jest z darmowymi bankomatami w przypadku eKonta? Dużo obsługuje?

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-01-18, 10:48   mBank

Ja również korzystam z mBanku i wszystkim polecam. :mrgreen:
Cytat:
A jak jest z darmowymi bankomatami w przypadku eKonta? Dużo obsługuje?
Z eKonta można wypłacać pieniądze bez prowizji z bankomatów sieci Euronet (dostępne chyba w każdym hipermarkecie). Przykładowo takich bankomatów w Lublinie jest ponad 30.

Szczegółowe informacje o eKoncie oraz listę darmowych bankomatów znajdziesz na stronie mBanku.

lesioand 

Wysłany: 2008-02-03, 16:16   

Jak korzystam też - dobra forma zapłaty nie musisz czekać przy okienku kilka minut i opłacasz wszystko!!

kancelariawam 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-02-20, 01:01   banki internetowe

ja kilka lat korzystam z ipko, nigdy nie miałam problemów, teraz przerzuciłam się na millenet narazie ok, ale w obsłudze trudniejszy niż wcześniejszy:)

kolibenek 

Wysłany: 2009-04-13, 19:44   

Ja korzystam z bzwbk i ing. I jak na razie dobrze się sprawują.

Szman 

Wysłany: 2009-11-18, 22:48   

Mam konto prywatne i firmowe w mbanku - bardzo dobrze się spisuje przy transakcjach allegro itp.

Ale mam też i alior bank - tutaj konto dla zamówień hurtowych - i również polecam.

MarcinMR1 

Wysłany: 2010-01-02, 21:31   

Ja osobiście mam konto w mbanku i jestem zadowolony........

sesja 

Wysłany: 2016-09-16, 08:01   

W sumie nie dziwię się, ż eto tak wygląda i powstaje dużo banków internetowych. Ja ostatnio tutaj http://alces.pl/obligacje...warto-spojrzec/ przeczytałam artykuł na temat inwestowania w obligacje korporacyjne. Dużo o tym myślę ostatnio - to dobre rozwiązanie zarówno dla firm jak i indywidualnych inwestorów.

Jac

Wysłany: 2016-12-08, 12:06   

Ja od dłuższego czasu posiadam konto bankowe w ING i w sumie nie jest źle, z całą pewnością są gorsze banki, a najgorsze moim osobistym zdaniem są Credit Agricole i BZWBK, ze względu na jakieś dziwne zasady i ukryte opłaty... m.in. za przelewy, czy też za wypłaty z konta oszczędnościowego.

fabianek22

Wysłany: 2018-05-18, 16:22   

Ostatnio widziałem statystyki że tylko 43% polaków ma dostęp do bankowości internetowej. Te statystyki bardzo mnie przeraziły.

Odpowiedz do tematu