Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wybrać przeglądarkę?
Autor Wiadomość
Roland 

Wysłany: 2006-09-06, 11:18   

Temat przeglądarek to obecnie najbardziej ciekawiący mnie temat, więc byłbym wdzięczny, gdyby udzielił tu opinii ktoś, kto korzysta z kilku przeglądarek, tak jak ja i opisał troche dlaczego ta przeglądarka do tego, a inna do czegoś innego. Mam na komputerze zainstalowane FF chyba 1.7, IE 6.0 i Opera (tą pierwsza bez reklamy), ocenię FF wersję beta jak tylko mój komputer zacznie działać, bo obecnie mam kilka bad sektorów na komputerze i akurat są one pod cache z przeglądarek i z neta ledwo mogę korzystać. :) Opinia o przeglądarkach mi potrzebna, bo po sprowadzeniu nowego dysku chciałbym już mieć zainstalwoane tylko IE i jeszcze coś, bo 3 to chyba za dużo. :)

p.s. A może mi ktoś opisze jak przesunąć te pliki cache w dobre miejsce dysku, żeby wszystko zaczeło śmigać dość poprawnie :?:

bilo22 

Wysłany: 2006-11-18, 13:28   

Ja od miesiąca korzystam z FF, poprzednio był IE jednak już do niego nie powrócę.
FF pozwala na jak największe modyfikacje także z optymalnym otwieraniem się stron, możliwość otwierania się stron w zakładkach współpracuje z różnymi programami dzięki czemu staje się jeszcze bardziej lubiany oczywiście przeze mnie. ;)

Dużym plusem w FF jak dla mnie jest masa różnych dodatków do niego, które łatwo można znaleźć w Internecie.

inhalator 

Wysłany: 2011-02-06, 17:23   

Używam na zmianę FF, Opera, Chrome oraz IE (to już coraz rzadziej).
Tak naprawdę każda ma swoje plusy i minusy. Wszystko zależy, co akurat chcesz zrobić...

pozdro

NarzedziaPozycj

Wysłany: 2012-01-04, 10:00   

FF działa świetnie na linuxie, ale najnowsza wersja wydaje się trochę przesadzona - zwłaszcza dizajnersko (choć można to wszystko skonfigurować). Minusem i zaletą FF są dodatki ułatwiające życie, ale bywają irytujące gdy co chwilę się aktualizują. Chrom jest bardzo wygodny do prostego surfowania - przeglądanie stron, aplikacje i serwisy googla tez lepiej z nim współpracują. Opera to z kolei kombajn, chyba najbardziej się nadaje do użytku domowego - udawanie serwera i możliwość linkowania znajomym plików z dysku bywa bardzo wygodna. W pracy FF w domu Opera, a szybko coś sprawdzić lub siedzieć na netbooku - chrom, mniej zamula niż Opera słaby sprzęt.

Spambot

Wysłany: 2012-01-14, 05:14   

Ja głównie z opery korzystam, najszybciej mi się w niej stronki otwierają
no i czasmi z FF gdy trzeba skorzystać z jakiejś wtyczki

Vincent5 

Wysłany: 2015-02-28, 16:15   

FF to najlepsza przeglądarka, za sprawą ciekawych wtyczek.

Zbyszkos

Wysłany: 2017-08-27, 14:14   

Moim zdaniem najlepszą przeglądarką jest Firefox. Przeglądarka posiada całą masę pluginów i dodatków, które potrafią znacznie zwiększyć komfort surfowania po internecie.

Raszan

Wysłany: 2017-11-02, 13:07   

Też jestem zdania, że Firefox to najlepszy wybór. Dla mnie jest niezawodną przeglądarką pod wieloma względami.

Kombis

Wysłany: 2017-11-07, 09:52   

Potwierdzam. Firefox to bardzo dobra przeglądarka. Moim zdaniem przewyższa Chrome pod wieloma względami.

Arszi 

Wysłany: 2017-11-27, 14:06   

Chrome najlepszy, po ostatniej aktualizacji Mozilla już nie daj rady.

Fertyn

Wysłany: 2018-01-14, 10:02   

a jaka to przeglądarka jest najlepiej oceniana

edekwac212

Wysłany: 2018-04-18, 12:54   

Osobiscie polecam przegladarke Vivaldi z nakładkami adblock :) szybko i przyjmenie

NorbertM

Wysłany: 2018-04-22, 16:56   

Ja od lat korzystam z Firefox, który ma całą masę dodatkowych pluginów i wtyczek do zainstalowania.

Bunik

Wysłany: 2018-05-21, 09:16   

Podzielam zdanie mojego poprzednika. Na chwilę obecną Firefox jest dla mnie bardzo dobrą przeglądarką, lepszą od Chrome.

arek565

Wysłany: 2018-05-29, 21:13   

Na pewna sa tu osoby, ktore zastanawialy sie nad wlasna strona internetowa, np. dla firmy. Ze swojej strony chcialbym Wam polecic http://www.webstart.com.pl/pozycjonowanie.html , jest to firma zajmujaca sie tworzeniem oraz prowadzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem stron w sieci. Dobra reklama , to teraz podstawa funkcjonowania kazdej firmy, serdecznie polecam.

Odpowiedz do tematu