Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamowanie w internecie - od czego zacząć?
Autor Wiadomość
ko2dead

Wysłany: 2008-05-14, 18:37   Reklamowanie w internecie - od czego zacząć?

Witam wszystkich

Właśnie jestem na etapie zakładania księgarni internetowej. Skrypt działa bez zarzutu. Wszystko jest prawie ok, tylko że... no właśnie. Ilość osób odwiedzających moja stronę jest całkowicie niezadowalająca, dlatego też muszę podjąć pewne kroki w celu poprawienia tego stanu rzeczy.
Posiadam pewne fundusze i chciałbym poprawić ilość wejść na moją stronę.
Od czego zacząć i co zrobić, żeby działać skutecznie i nie wyrzucać pieniędzy w błoto...

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-05-15, 19:54   Reklama płatna strony

Jeśli nie chcesz tracić żadnych pieniędzy, wykorzystaj do promocji swojego sklepu internetowego bezpłatne sposoby reklamowania stron. Pomysły znajdziesz w temacie konkursowym: Sposoby bezpłatnego reklamowania stron.

Wśród płatnych form promocji stron za skuteczne powszechnie uznawane są m.in. reklama kontekstowa w Google czy w boksach reklamowych Onetu.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań promocyjnych w pełni uruchomić sklep. Umieszczenie na głównej stronie tekstu "WERSJA TESTOWA - PROSZĘ NIC NIE ZAMAWIAĆ" odstrasza.

ko2dead

Wysłany: 2008-05-15, 23:00   

Wielkie dzięki za informacje. Rzeczywiście, tekst, który umiesciłem na stronie głownej moze wywoływać mieszane uczucia wśród odwiedzających i postaram się go zmienić na inny.
Pełne uruchomienie sklepu wiąże sie jednak z pewnymi kosztami, a ja chcialem najpierw zdobyć pewną ilość odwiedzin i osób, ktore zapiszą się do newslettera (kilka osób już się zapisało), a później ruszyć ze sprzedażą, ale rzeczywiście, może nie tędy droga.
Jeszcze raz dzięki za sugestie... i czekam na kolejne :)

leito

Wysłany: 2008-08-29, 10:59   

Zacznij katalogować stronę, pisać precle, dodaj ją do wyszukiwarek. To niby proste kroki, ale znacznie zwiększają pozycję np. w google, co jest bardzo ważne. Wybieraj tylko te najlepsze linki tzn. ze stron pagerank minimum 3. Google teraz lubi tylko odnośniki z wartościowych stron, co jest bardzo ważne. Nie zapominaj o tym, dodawaj mniej, a lepiej.
Tutaj masz link do katalogu pagerank 4: [Link reklamowy usunięto - OF]
Na dole znajduje się też link do rankingu katalogów, gdzie znajduje się kilkaset dobrych.

burgund

Wysłany: 2017-04-06, 13:42   

Jak dla mnie dobry start to reklama w google oczywiście najpierw musisz sprawić by w ogóle strona była widoczna dla google. Ale dziś przy umiejętnościach googla to wystarczy, że strona zaistnieje i pojawi się na niej treść. Jak już stworzysz stronę zapelnisz treścia to startuj reklame w google.

JowitaKuszyńska

Wysłany: 2017-11-28, 00:04   

Moim zdaniem warto się nie ograniczać tylko do jednej formy reklamy w internecie. Ja bym zleciła e-marketing profesjonalnej firmie jak contentorganica https://contentorganica.pl/ Na koncie mają już wiele sukcesów i to niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą.

Odpowiedz do tematu