Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby promowania stron... - komentarze
Autor Wiadomość
Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2005-08-09, 21:36   Sposoby promowania stron... - komentarze

Czy czytałeś już artykuł autorstwa Barbary Gawrylak pt. "Sposoby reklamowania stron internetowych"?

Jeśli NIE, to przeczytaj: http://www.reklamastron.p...ie/promocja.php
i napisz co Ci się podoba, a co nie!

Wszystkie uwagi będą dla mnie cenne i postaram się uwzględnić je przy dalszym tworzeniu strony!
Zapraszam do komentowania.

Łukasz 

Wysłany: 2005-08-11, 11:24   

mi tylko w tym artykule brakowało adresów wytlumacze o co mi chodzi przedstawiane sa tam różne sposoby reklamowania mailing itp przy czym można podać adres do jakiegoś serwisu który to oferuje

Barbara 

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2005-08-11, 11:52   

Dead napisał/a:
mi tylko w tym artykule brakowało adresów wytlumacze o co mi chodzi przedstawiane sa tam różne sposoby reklamowania mailing itp przy czym można podać adres do jakiegoś serwisu który to oferuje

Dziękuję za dobry pomysł!
Myślę, że można jeszcze napisać inne artykuły, w których byłyby zawarte szersze informacje na temat poszczególnych form reklamowania (i tam by było więcej miejsca na linki :D ).

obiektywny :-)
Gość
Wysłany: 2005-09-16, 11:02   

Artykuł jest bardzo dobry - jest taką "ściągawką" zawierającą wszystkie sposoby reklamowania stron internetowych ... jedynym jego mankamentem jest jego długość - na ten temat można książki pisać, a ten artykuł jest właśnie takimi mini compendium z podstawowymi wiadomościami ... i włanie obecność tam jedynie tych podstawowych wiadomości jest jego mankamentam (dla ludzi którzy szukają szczegółowych informacji, natomiast jest jego plusem - dla ludzi szukających ogólnej wiedzy wtej tematyce

Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2005-09-17, 00:26   

w miarę rozwoju strony artykuł będzie wzbogacany o linki prowadzące do innych artykułów bliżej opisujących konkretne sposoby reklamowania - sam w sobie natomiast miał być, i jak widzę jest, kompendium wiedzy.

Barbara 

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2005-09-19, 09:37   

obiektywny :-) napisał/a:
na ten temat można książki pisać

Nowej książki raczej nie napiszę, ale z pewnością będą kolejne artykuły, które szerzej opiszą poszczególne sposoby reklamowania stron internetowych.

Marcin 

Wysłany: 2005-12-04, 14:30   

Według mnie aktykuł Pani Barbary jest bardzo, bardzo dobry i dociera do każdego umysłu :) Byle tak dalej Pani Barbaro.
Życzę Powodzenia

leito

Wysłany: 2008-08-29, 11:47   Artykuł powinien zostać odświeżony

Wydaje mi się, że artykuł powinien zostać odświeżony, bo w końcu minęły ponad 3 lata od jego publikacji i wiele się zmieniło.
Co do reklamy to myślę, że najlepszym sposobem jest katalogowanie stron. Najlepiej, gdy są to dobre strony seo dla wyszukiwarek i z wysokim pagerank np. katalog.biznet.easyisp.pl
Pozdrawiam

Wysłany: 2017-02-25, 20:05   

Oczekuje na akceptację

Wysłany: 2018-04-02, 14:39   

Oczekuje na akceptację

Odpowiedz do tematu