Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wykonanie bannera
Autor Wiadomość
fafał 

Wysłany: 2007-05-09, 17:03   Wykonanie bannera

Jest może na forum osoba, która mogłaby zrobić banner za free? Czy wiąże się to z kosztami?

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2007-05-09, 22:54   

fafał napisał/a:
Jest może na forum osoba, która mogłaby zrobić banner za free?
Jeśli miałby to być prosty banner w formacie pliku graficznego, to mogłabym coś takiego dla Ciebie zrobić od ręki. Na bardziej skomplikowane bannery musiałbyś poczekać, aż będę miała więcej czasu (lipiec).

Wynagrodzeniem za mój trud mogłaby być bezpłatna reklama na Twojej stronie.

zdenekj23 

Wysłany: 2008-01-11, 11:55   

:grin:
Kod:
czy Twoja odpowiedź dale jest aktualna, chętnie udostepnię moja stronkę dla Twojej reklamy
:)

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-01-11, 13:45   

zdenekj23 napisał/a:
chętnie udostepnię moja stronkę dla Twojej reklamy
Twoja strona (ta podana w podpisie) nie działa.
A moja oferta jest aktualna zawsze, gdy mam trochę więcej czasu. :mrgreen:

zdenekj23 

Wysłany: 2008-03-04, 12:13   

moja stronka już działa

SuperCzytelnia

Wysłany: 2008-03-11, 16:57   

Proste bannery w .gif też potrafię zrobić :)

patryk88 

Wysłany: 2008-12-10, 16:42   

Jak ktoś może to ja też bym się skusił na tą propozycje jak oczywiście aktualna i są chęci :)

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-12-11, 18:39   

patryk88: A co potrzebujesz?

horac13

Wysłany: 2008-12-15, 23:00   

To ja tez uprzejmie poprosze o jakis drobny banerek do strony - sklep internetowy www.rowerynarty.pl - o tematyce jak we stronce:):) czyli: tanie narty snowboard odziez i akcesoria
BARDZO PROSZE
Ostatnio zmieniony przez horac13 2009-01-06, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-12-16, 12:09   

horac13 napisał/a:
To ja tez uprzejmie poprosze o jakis drobny banerek do strony - sklepu internetowego
Jeśli chcesz bannerek to proszę napisz, co na nim ma się znajdować? Przedstaw swój pomysł na to, jak ma taki banner wyglądać - kolorystyka, teksty, elementy graficzne. Dobrze by było, gdybyś też podał rozmiar bannera.

horac13

Wysłany: 2008-12-16, 21:55   

Dziekuje za wysluchanie prosby. Jak pisalem strona dotyczy sklepu internetowego www.rowerynarty.pl Mamy teraz zime, takze ja widzialbym to "w barwach" sportow zimowych jakies narty, snowboard, moze jakies akcesoria w tle kaski google rekawice. Nie mam jakis bardzo sprecyzowanych planow, wierze w twoj dobry gust i wyobraznie. Co do rozmiarów to moze byc np 468x60

Wazne jest dla mnie zeby na banerze znajdowal sie adres strony:)
Dodatkowo mozna wejsc na moja strone i zobaczyc jak to po krotce sprawa wyglada, moze to cos podpowie:)

Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie tematem.

Ps. jak bedzie potrzeba - namiary do mnie:
sklep@rowerynarty.pl
gg: 13870166

Moge zaproponowac rabaty na zakupy w sklepie:)

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-12-17, 12:09   

horac13 napisał/a:
Mamy teraz zime, takze ja widzialbym to "w barwach" sportow zimowych jakies narty, snowboard, moze jakies akcesoria w tle kaski google rekawice. Nie mam jakis bardzo sprecyzowanych planow, wierze w twoj dobry gust i wyobraznie. Co do rozmiarów to moze byc np 468x60
Ok. Prześlij mi zdjęcia różnych akcesoriów, które chciałbyś, aby były umieszczone na bannerze - gdyż ja nie posiadam fotek sprzętu sportowego, a nie chce wykorzystywać zdjęć z internetu, do których nie posiadam praw auotrskich.

Spróbuję coś z nich wybrać. A dobry gust i wyobraźnia to rzeczy względne - dlatego ważne jest dla mnie to, abyś jak najwięcej napisał o tym, jak Ty byś to widział.
Czy to mają być tylko zdjęcia (banner graficzny) - czy może wpleść tam jakieś hasło reklamowe? Może informacja o promocjach? A może widziałeś ostatnio banner, który Ci się podobał - zawsze jest dobrze mieć jakiś wzór.

Cytat:
Wazne jest dla mnie zeby na banerze znajdowal sie adres strony:)

Jakaś szczególna czcionka? Może logo strony?

Cytat:
Dodatkowo mozna wejsc na moja strone i zobaczyc jak to po krotce sprawa wyglada, moze to cos podpowie:)
Byłam i pewnie jeszcze tam zajrzę w poszukiwaniu inspiracji.

Cytat:
Moge zaproponowac rabaty na zakupy w sklepie:)
Dziękuję już mam rower, a narty to zbyt duży wydatek jak na moje bardzo rzadkie wyskoki w góry. :)

horac13

Wysłany: 2008-12-18, 00:07   

Hej. Prześle Ci oczywiście jakieś fotki do banera. Nie mam konkretnej czcionki, która ma się znajdować w nim, pozostawiam w tym temacie wolną rękę, nie jestem wybredny na pewno dokonasz dobrego wyboru:) Logo to faktycznie bardzo dobry pomysł, też je wyśle. Wcześniej napisałem rozmiar banera, ale jak już będzie gotowy, to chyba nie będzie problemu żeby zrobić je w kilku rozmiarach.
Mamy ciekawą grafikę na naszym profilu allego, którą można zobaczyć pod adresem: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=11569616 może też coś podpowie. Hasło reklamowe: "Sport to nasza recepta na zdrowie"

PS. Da się przez PW wysłać Ci te fotki, nie bardzo widzę tam taka możliwość, a maila do Ciebie nie posiadam:)

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-12-18, 18:54   

Cytat:
Wcześniej napisałem rozmiar banera, ale jak już będzie gotowy, to chyba nie będzie problemu żeby zrobić je w kilku rozmiarach.
Jak banner będzie gotowy w rozmiarze 468x60 to nie będzie problemu ze zrobienie go w mniejszym rozmiarze - aczkolwiek pomniejszony tekst może okazać się nieczytelnym.

W przypadku, gdy chciałbyś zrobić większy banner z mniejszego, to powiększanie go z pewnością będzie wiązało się z gorszą jakością. Dlatego dobrze by było, abyś już na początku wskazał docelowe rozmiary bannera.

Adres e-mail podam Ci przez pw.

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2009-01-03, 17:58   Gotowe bannery dla rowerynarty.pl

Oto moje dwie propozycje:

Baner 1
Baner 2

Czekam na opinię, ewentualne uwagi i sugestie poprawek

Odpowiedz do tematu