Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Kanał płatności: AllPay Moje Rachunki
Autor Wiadomość
Barbara 

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2007-03-02, 14:53   Kanał płatności: AllPay Moje Rachunki

Od 1 marca br. dostępny jest nowy kanał płatności AllPay Moje Rachunki. Usługa AllPay Moje Rachunki pozwala Internautom na opłacanie ich internetowych zakupów w ok. 6 tysiącach punktów handlowych takich jak: supermarkety, hipermarkety i stacje benzynowe. Punkty płatności znajdują się na terenie całego kraju. Aby zapłacić za zakupy on-line, wystarczy wydrukować automatycznie generowany blankiet płatności i udać się z nim do wybranego punktu oznaczonego logotypem "Moje Rachunki". Oprócz swobody wyboru miejsca dokonania płatności, korzystanie z usługi AllPay Moje Rachunki gwarantuje szybkie zaksięgowanie wpłaty, a tym samym przyspiesza proces finalizacji transakcji zakupu.

AllPay Moje Rachunki jest alternatywą dla tradycyjnych przekazów pocztowych i przelewów bankowych wykonywanych w kasie, z których musieli korzystać wszyscy internetowi klienci, którzy nie posiadali kart kredytowych oraz dostępu do swojego konta bankowego przez Internet.

Wprowadzenie nowego kanału płatności może przyciągnąć do sklepów internetowych nowych klientów. Z drugiej strony ze względu na krótki staż, usługa AllPay Moje Rachunki może budzić obawy Użytkowników.

dariusz22

Wysłany: 2018-06-14, 12:02   

Trochę stare to są historie na tym forum. Jakbym był moderatorem na tym forum to bym zrobił z 20 -30 nowych tematów.

gazela69

Wysłany: 2018-08-19, 09:37   przelew

Witam. Myślę, że to nowy, wygodny sposób płatności. Męczy mnie to całe całe wpisywanie wszystkiego w tradycyjnych przelewach. Będzie to wielkie ułatwienie.

skateshop online

Odpowiedz do tematu