Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Interia stawia na młodość w każdym wieku
Autor Wiadomość
Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2006-12-05, 09:21   Interia stawia na młodość w każdym wieku

Na początku września pisałem o rozpoczęciu akcji promocyjnej wp i stosowanych tam nietypowych rozwiązaniach. Dziś krótko przedstawię rozpoczętą 1 grudnia 2006 kampanię reklamową portalu Interia.pl. Hasłem kampanii są słowa "INTERIA.PL - Portal młodych bez względu na wiek", które mają oddawać charakter typowych użytkowników serwisów Interii.

Pomimo tego, iż jest to największe w historii portalu przedsięwzięcie promocyjne trudno jest w nim doszukać się jakichś nowinek czy niespodzianek. Wykorzystane media to telewizja, radio, prasa oraz bilboardy w niektórych miastach.

Osobiście po 5 dniach od startu kampanii nie spotkałem jeszcze ani jednej reklamy Interii, więc zaczynam się zastanawiać, czy ja może już nie jestem młody, że reklama nie pojawia się w miejscach, które odwiedzam, przed programami, które zdarza mi się oglądać... a może po prostu media te zostały źle dobrane?

Odpowiedz do tematu