Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Tradycyjna reklama
Autor Wiadomość
Miri

Wysłany: 2017-05-30, 09:58   

Najpierw warto pomyśleć o zanim zaczniemy warto pomyśleć o wizerunku firmy .

oski7 

Wysłany: 2017-06-23, 13:59   

Zdecydowanie tradycyjna reklama jest wykorzystywana. Gdyby tak nie było to skąd by w naszych skrzynkach (normalnych - na osiedlach lub ogrodzeniach) brałyby się te wszystkie ulotki i reklamy? Podobnie jest z plakatami czy billboardami. Wszystko zależy od tego kto ma być głównym odbiorcą usług/produktów. Nie wszyscy przecież poruszają się biegle w Internecie. Są jeszcze osoby, które bardziej ufają temu, co na papierze, a nie na ekranie komputera

janka8

Wysłany: 2017-07-20, 23:03   

ja powiem tak, każda forma reklamy jest ważna, ja zaś wiem, że ludzie ogólnie lubią gadżety. Dlatego ja bym była za tym, aby pójść w stronę takich gadżetów jak izotoniki na Freshdrink.pl na przykład na jakąś konferencję, my przyklejamy na etykietce, co dusza zapragnie, aby to zareklamować i nic więcej, reszta idzie sama

gabartek 

Wysłany: 2017-07-26, 08:38   

Najfajniejsze gadżety reklamowe jakie widziałem to te torby http://www.izisport.pl/ , są świetne jako reklama bo każda firma może zamówić na nich dowolny nadruk.

Miri

Wysłany: 2018-03-02, 12:23   

Ciekawa propozycją są gadżety reklamowe różnego rodzaju. Ostatnio trafiłam na notesy reklamowe. Notatniki a5 lub a4 z logo, bardzo funkcjonalny upominek dla kazdego. Producent notesów oferuje ciekawe rozwiązania, zobacz tu .

Odpowiedz do tematu