Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Portal ogłoszeniowy
Autor Wiadomość
kakao99

Wysłany: 2012-08-27, 14:43   Portal ogłoszeniowy

Jak się za to zabrać? Mam podstawy HTML i CSS i chcę to zrobić samemu, bez korzystania z CMS-ów:-) Czy to bardzo ambitne plany? Ewentualnie jakie skrypty polecacie? Słyszałam o Noah's Classifieds, czy jest coś popularniejszego obecnie? Stronka ma oczywiście zarabiać i powinna mieć możliwość dodawania różnych banerów. Ktoś robił coś takiego i ma własne doświadczenia?

Borek 

Wysłany: 2012-09-14, 13:14   

Samo HTML to mało bo rekordy będą zapisywane w bazie danych - tak jest wygnie i praktycznie.

Samemu nie dasz rady tego zrobić - dochodzi jeszcze php i javascript.

pezet

Wysłany: 2012-11-02, 09:19   

Potwierdzam samemu nie dasz rady, zbyt wiele technologii lepiej kup sobie gotowy skrypt za 50 zł a zaoszczędzony czas poświęć na promocje strony.

agata_bajor

Wysłany: 2014-08-17, 20:47   

Dla każdego kto prowadzi aukcje oraz sprzedaż internetową zmiany na wszystkich aukcjach na raz szybko wprowadzisz zmiany na swoich aukcjach, ale również dodasz nowe dane, nowe zdjęcia i to jednocześnie na każdej aukcji.

olka83

Wysłany: 2014-08-19, 10:53   

Agata, korzystałaś z takiego programu? Warto? Bo ja też właśnie szukam teraz jakiegoś szablonu itd., dzięki któremu będę mogła robić szybkie zmiany na aukcjach ale potrzebuję czegoś sprawdzonego i łatwego w obsłudze.

rela 

Wysłany: 2018-02-21, 08:20   

Stronkę można zrobić, ale czy będzie ona dobrze wyglądać i czy da się ją wypozycjonować - to inna sprawa.

Vincent5 

Wysłany: 2018-02-26, 17:45   

Wypozycjonowanie ma mniejsze znaczenia dla lokalnych ogłoszeń.

Odpowiedz do tematu