Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam opon !
Autor Wiadomość
Kanio23 

Wysłany: 2018-08-25, 20:44   Szukam opon !

Witam, jak w temacie. Potrzebuje kupić opony. Nie wiem, czy w sklepie, serwisie czy online. Cenowo online wychodzi korzystniej np. tu - opony 215/70 r15 - macie jakieś opinie, doświadczenia? Pozdrawiam!

soset 

Wysłany: 2018-09-23, 16:29   

Pamiętaj że przed każdym zakupem opon, lepiej jest się upewnić czy kupowane przez nas opony są na pewno na ten sezon oraz czy są w pełni sprawne https://www.uniroyal.pl/s...i-opon-zimowych . Miałem już kilka takich sytuacji i wiem że lepiej dmuchać na zimne. Według mnie bardzo dużo dobrych opon, można znaleźć na internecie, ja już tak od kilku lat kupuję opony i mogę szczerze powiedzieć, że opony z internetu są o wiele lepsze, przynajmniej dla mnie :D

muulan

Wysłany: 2019-01-21, 23:11   

opony polecam brać ze sprawdzonego źródła, ja już 3 komplet kupuję w 24opony.pl do roboty poszły opony zimowe 20 a do domowego auta 15r też z tego źródła, polecam wybór, porady, możliwość zwrotu.

Vincent5 

Wysłany: 2019-02-21, 16:05   

W sumie czym się róznią opony z sieci od opon ze sklepu stacjonarnego. Chyba niczym?

marianxb5

Wysłany: 2019-03-05, 11:13   

kup lekko używane. zdecydowanie dużo oszczędzisz.

Odpowiedz do tematu