Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zarabiaj pijąc kawę z rodziną i przyjaciółmi!
Autor Wiadomość
maciek88

Wysłany: 2009-07-28, 15:14   Zarabiaj pijąc kawę z rodziną i przyjaciółmi!

Witam! Chcę Ci zaoferować bardzo przyjemną formę pracy, która może przynieść duży, stały, comiesięczny dochód, Wystarczy że będziesz pił wraz z rodziną i przyjaciółmi świeżo palona, ekologiczna kawę która kosztuje zaledwie 18zł. Praca oparta jest na rozwijającej się w Polsce branży MLM. Jeśli nie wiesz co to jest, a jesteś ciekawy poświęć trochę czasu i odwiedź moją ZAPRASZAM NA STRONĘ Naprawdę zachęcam ja też na początku w to nie wierzyłem, ale razem możemy wiele zdziałać. I co najważniejsze NIC NIE TRACISZ A MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ!!!

Pamiętaj
Klub Santos oferuje chyba najbardziej przyjazny MLM, szczególnie dla początkujących.

Dlaczego:

każdy może błyskawicznie sprawdzić zalety produktu - wystarczy łyk świeżo zmielonej z zaparzonej kawy - nie trzeba czekać kilka miesięcy na efekty

nie ma żadnych opłat wstępnych - umowę dostaje się przy zakupie dwóch paczek kawy - bezkosztowy start

nie ma obowiązku zakupów miesięcznych, kwalifikacji

produkt jest tani - paczka kawy kosztuje 18 zł
produkt jest powszechnie znany, ma swoich koneserów i klientów

można zdobyć wielu klientów przez firmy już sprzedające kawę - potencjalnie każda osoba jest klientem i współpracownikiem

świetnie nadaje się prezent - razem z ofertą biznesową

Pozdrawiam i dziękuje za chwilę poświeconego czasu!!!

AdamAd 

Wysłany: 2009-12-20, 20:06   Re: Zarabiaj pijąc kawę z rodziną i przyjaciółmi!

maciek88 napisał/a:
Witam! Chcę Ci zaoferować bardzo przyjemną formę pracy, która może przynieść duży, stały, comiesięczny dochód, Wystarczy że będziesz pił wraz z rodziną i przyjaciółmi świeżo palona, ekologiczna kawę która kosztuje zaledwie 18zł. Praca oparta jest na rozwijającej się w Polsce branży MLM. Jeśli nie wiesz co to jest, a jesteś ciekawy poświęć trochę czasu i odwiedź moją ZAPRASZAM NA STRONĘ Naprawdę zachęcam ja też na początku w to nie wierzyłem, ale razem możemy wiele zdziałać. I co najważniejsze NIC NIE TRACISZ A MOŻESZ WIELE ZYSKAĆ!!!

Pamiętaj
Klub Santos oferuje chyba najbardziej przyjazny MLM, szczególnie dla początkujących.

Dlaczego:

każdy może błyskawicznie sprawdzić zalety produktu - wystarczy łyk świeżo zmielonej z zaparzonej kawy - nie trzeba czekać kilka miesięcy na efekty

nie ma żadnych opłat wstępnych - umowę dostaje się przy zakupie dwóch paczek kawy - bezkosztowy start

nie ma obowiązku zakupów miesięcznych, kwalifikacji

produkt jest tani - paczka kawy kosztuje 18 zł
produkt jest powszechnie znany, ma swoich koneserów i klientów

można zdobyć wielu klientów przez firmy już sprzedające kawę - potencjalnie każda osoba jest klientem i współpracownikiem

świetnie nadaje się prezent - razem z ofertą biznesową

Pozdrawiam i dziękuje za chwilę poświeconego czasu!!!

ekologiczne paliwo, ekologiczne podejście do klienta, ekologiczne jedzenie, a teraz także ekologiczna kawa?? Pije i zarabiam? A to podobnie jak przy pokerku i piwku z kumplami??:D
Umowę dostaje się przy ->zakupie<- słowo klucz, a za chwile ->bezkosztowy<- start?? To jak to jest, zakupuje coś i to nazywa się bezkosztowy?? To coś jak mądry debil? :> Czyli reasumując bezkosztowa płatna eko kawa dla niepłacących jedyne 18zł za paczkę ekofrajerów?? :D
Brzmi ekofajnie:) I od razu czuję jak mi kieszenie wypychają się ekoszmalem:D

pfuj, niefajny ekospam..

tomekzabielski

Wysłany: 2011-01-21, 21:01   zarabiaj sporą kasę na programie partnerskim chomikuj

Chce wam polecić program partnerski Chomikuj
Sposoby zarabiania
1. Linki i bannery

Korzystając z zakładki Kreator odnośników i bannerów możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę - banner, link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu - wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego transferu bądź abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik.
2. Zaproszenia osobiste

Korzystając z zakładki Zaproszenia osobiste możesz wysyłać do swoich znajomych informacje o portalu i zachęcać ich do wyhodowania własnego Chomika.

W każdym wysłanym zaproszeniu będziesz mógł wstawić specjalny link. Jeżeli dana osoba w niego kliknie, to zostanie skierowana na stronę portalu i Chomik zapamięta, że trafiła do niego właśnie dzięki Tobie. Jeżeli w przeciągu miesiąca dokona ona zakupu jakiejś usługi - otrzymasz prowizję! Dodatkowo, w szczegółowych statystykach, będziesz mógł sprawdzić czy Twoje zaproszenie zostało zaakceptowane i jakie usługi wykupiła dzięki niemu dana osoba.
3. Osoby polecone
Jeżeli osoba, która dzięki Twoim linkom lub zaproszeniom trafiła na strony portalu w przeciągu miesiąca od kliknięcia w Twój odnośnik zapisze się także do programu partnerskiego Chomika - będziesz otrzymywać prowizję od jej zarobków wygenerowanych dzięki programowi partnerskiemu!

W zakładce Statystyki i zarobki możesz śledzić bieżące przychody, klikalność swoich linków oraz status wysłanych zaproszeń. Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!
bezpośredni link do rejestracji: http://chomikuj.pl/?page=329860 KLIKAJ

enzi

Wysłany: 2018-08-11, 23:13   

Tematyka zarobków nieustannie poruszana jest na blogu http://www.7dak.pl/ile-mozna-zarobic-na-gieldzie/ więc skoro szukasz informacji w tej tematyce, to właśnie tam powinnaś rozpocząć poszukiwania.

Odpowiedz do tematu