Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wyświetla się zawartość strony - co dalej robić?
Autor Wiadomość
nowynowy

Wysłany: 2009-02-16, 15:36   Nie wyświetla się zawartość strony - co dalej robić?

Udało mi się stworzyć prostą stronę w NVU. Dalej załadowałem zawartość strony na serwer za pomocą total commandera. Po kliknięciu w adres strony wyskakuje komunikat:

"Skoro widzisz ten komunikat, oznacza to, że strona, która powinna się tutaj znajdować nie została jeszcze opublikowana przez właściciela. Prawdopodobnie wkrótce właściciel uaktywni ją, dlatego zapraszamy do ponownych odwiedzin w najbliższym czasie."

Co zrobić, żeby wyświetlała się zawartość strony, którą zrobiłem???

Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2009-02-16, 21:32   Serwer, na którym jest strona

Podaj adres strony lub nazwę serwera, na którym masz stronę. Nie możemy Ci pomóc nie wiedząc jak wygląda tam proces umieszczania strony na serwerze.

Jedynym pomysłem, który nasuwa mi się bez znajomości nazwy serwera jest: sprawdź, czy wgrałeś na serwer plik index (.html, .php) - to domyślny adres strony głównej - być może wgrałeś wszystkie pliki strony, ale miały one inne nazwy, a komunikat, który pojawia się pod adresem Twojej strony jest właśnie w pliku index, którego nie zastąpiłeś własnym plikiem.

Odpowiedz do tematu