Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wstawieniem opisu na gg
Autor Wiadomość
SHINGO 

Wysłany: 2009-01-04, 18:42   Problem z wstawieniem opisu na gg

Witam mam taki problem, jak można w opisie gg wstawić link do danej stronki, aby po kliknięciu w niego działał tak, aby od razu przenoszono nas na daną stronkę, w moim przypadku youtube. Widzę to często na różny forach gdzie np. jest opis, że stery do grafy można pobrać tu i ten wyraz ( tu ) jest zaznaczony na niebiesko, klika się tylko w niego i od razu dana stronka ze sterami się otwiera. Mnie także chodzi właśnie o coś takiego, aby w opisie był tekst "Moje produkcje" i także, aby można było tylko kliknąć w to i od razu się stronka z moimi produkcjami będzie otwierać, a nie aby trzeba było linku kopiować i dopiero wklejać do przeglądarki i czekać aż się dana strona otworzy tu, jak już wspomniałem w moim przypadku strona youtube. Można coś takiego zrobić? Wersję gg posiadam 8.0 - tą najnowszą - będę wdzięczny ogromnie za pomoc.

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2009-01-05, 12:52   Klikalny opis w Gadu gadu

Witaj :)

SHINGO napisał/a:
jak można w opisie gg wstawić link do danej stronki, aby po kliknięciu w niego działał tak, aby od razu przenoszono nas na daną stronkę

Z tego co wiem, to w GG nie ma takiej opcji, która umożliwiałaby tworzenie opisów z wykorzystaniem HTMLa czy BBCode. A czy sam widziałeś kiedyś na GG opis, w który można kliknąć?

Cytat:
Widzę to często na różny forach gdzie np. jest opis, że stery do grafy można pobrać tu i ten wyraz ( tu ) jest zaznaczony na niebiesko, klika się tylko w niego i od razu dana stronka ze sterami się otwiera.
Tego typu linki na forach tworzy się wykorzystując kod HTML lub BBCode (forum musi obsługiwać taki kod).

Przykłady kodu:
Kod:
HTML:
<a href="http://kalendarium.reklamastron.pl">Kalendarium</a>

...i wyglądało by to tak: Kalendarium

Kod:
BBCode:
[url=http://galeria.reklamastron.pl]Galeria[/url]

...i wyglądało by to tak: Galeria

Cytat:
Można coś takiego zrobić?
Zgodnie z moją wiedzą w Gadu Gadu jest to obecnie niemożliwe.

SHINGO 

Wysłany: 2009-01-05, 14:39   

OK w porządku jeśli nie można to napewno można bo tak już miałem tylko coś pochrzaniłem i teraz za nim nie potrafię tego naprawić że sam link do stronki miałem w opisie i było go widać w kolorze niebieskim sprawdzałem u kumpla i gdy kliknął w niego odrazu się właśnie stronka otwierała.Bez żadnego kopiowania i wklejania linka w przeglądarkę nawet to działało u niego gdy kliknął w mój opis na wersji gg 7.7 jak teraz to można naprawić hmmm.....???Sam link tylko bez żadnych kodów BBC i HTML.

SHINGO 

Wysłany: 2009-01-07, 16:05   

Witam ponownie tak widziałem właśnie link w opisie gg miał kolor niebieski gdy się kliknęło w niego wówczas ukazywało się info z odliczaniem po chyba 5 czy 8 sekundach ukazywało się info otwórz link klikało się i po problemie dana strona w linku ukazywała się po załadowaniu na ekranie monitora.Mnie właśnie dokładnie o coś takiego chodzi.

NewWebMaster 

Wysłany: 2009-01-07, 17:55   

Ustaw sobie w opisie adres strony np: www.NewWeb.boo.pl i po sprawie :)

SHINGO 

Wysłany: 2009-01-08, 12:32   

Mam w opisie na gg ustawić opis który proponujesz NewWebMaster do strony z laptopami itd.???!!Mnie raczej o reklamę laptopów nie chodziło.

NewWebMaster 

Wysłany: 2009-01-08, 17:59   

SHINGO napisał/a:
Mam w opisie na gg ustawić opis który proponujesz NewWebMaster do strony z laptopami itd.???!!Mnie raczej o reklamę laptopów nie chodziło.

Ustaw sobie jaki chcesz tylko opis to ma być adres strony rozumiesz??

SHINGO 

Wysłany: 2009-01-08, 22:07   

OK dzięki za pomoc.

Odpowiedz do tematu