Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dodać swoją stronę, by link ukazywał się na innych?
Autor Wiadomość
Artek82
Gość
Wysłany: 2008-10-27, 16:50   Jak dodać swoją stronę, by link ukazywał się na innych?

Proszę o informację jak mogę dodać swoją stronę tak by ukazywała się na innych stronach jako link (reklama) nie wiem czy płatna czy nie. Czy to może jest jakiś system wymiany linków? jednak z tego co wiem to przy systemie wymiany linków trzeba na swojej stronce zamieścić inne linki a ja tego nie chcę robić gdyż moja jest komercyjna.

Dam przykład: przykładowa witryna gryftour.pracus24h.pl - tam u góry są linki do różnych stron, klikając na którąś ze stron nie widać, żeby wykorzystywały jakiś system linków, ich strona jest "czysta". Jak dodać tak samo swoją? Czy jest to jakaś płatna reklama? Proszę o informację, o pomoc.

NewWebMaster 

Wysłany: 2008-10-27, 17:32   

aby ktoś umiescił Twój link na własnej stronie trzeba z nim to uzgodnić, zazwyczaj jest to na zasadzie wymiany.

artek82

Wysłany: 2008-10-27, 19:19   

Tak, tylko w tym przypadku wygląda mi to na witryny biorące udział w systemie wymiany linków ale nie zamieszczają na swojej stronie innych linków (skryptu systemu).

Chyba że jest to jakaś płatna reklama?

Proszę o informację o co tu chodzi? :???:

Może jest jakiś system wymiany linków w którym nie trzeba umieszczać na swojej stronie głównej skryptu systemu z linkami innych witryn?

NewWebMaster 

Wysłany: 2008-10-27, 20:26   

raczej jest to wymiana link za link

artek82

Wysłany: 2008-10-29, 12:53   

Nie no :neutral: na pewno nie jest to wymiana link za link.

Podam może kolejny przykład - witryna: naggopisy.com
tam też na samym dole są linki do różnych stron a te na swojej głównej nie zamieszczają tego.

Czy jakiś system wymiany linków tego nie wymaga??

Może ktoś zorientowany podpowie..

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-10-30, 10:44   

W opisywanych przez Ciebie przypadkach najprościej i najszybciej byłoby jeśli napisałbyś do autorów stron z zapytaniem o to, na jakiej zasadzie umieszczają u siebie te reklamy.

W przypadku strony: gryftour.pracus24h.pl reklamy pochodzą od serwisu pracus24h.pl, który pomógł w stworzeniu strony, a w zamian ma swoje miejsce na reklamę (taką informację uzyskałam od właściciela strony).

Jeśli chcesz, aby na innej stronie były umieszczone linki do Twojej strony, a z drugiej strony nie chcesz "zaśmiecać" swojej strony reklamami możesz to zrobić w następujący sposób:

- zapłacić za reklamę (np. Google AdWords) - tutaj trzeba zainwestować pieniądze,

- wymienić się linkami na szczególnych warunkach np. Ty umieszczasz linki do innych stron tylko na jednej swojej podstronie, albo umieszczasz linki zupełnie na innej stronie (jeśli masz dwa serwisy) - tutaj trzeba mieć dar przekonywania, ;)

- pomagać innym, a w zamian prosić o umieszczenie linku do swojej strony. Nawet na naszym forum są ogłoszenia, że np. ktoś wykona grafikę na stronę w zamian za link - w tym przypadku musisz posiadać wiedzę lub umiejętności, którym będziesz mógł się dzielić.

Odpowiedz do tematu