Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak skutecznie zareklamować portal o grach?
Autor Wiadomość
Gacek 

Wysłany: 2008-06-16, 11:18   Jak skutecznie zareklamować portal o grach?

Cześć :D ,
Mam takie pytanko: Jak skutecznie zareklamować portal o grach? Wiem, że nie mogę dać banera portalowi o grach no bo to może być konkurencja, ale do strony o wędkarzach albo o muzyce nie dam banera, bo użytkowników tej strony może to nie zainteresować. A więc krótko, jakim stronom mam dawać baner reklamowy? Z góry dzięki :D

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-06-19, 00:56   Miejsce umieszczenia banera dla portalu o grach

Gacek napisał/a:
Jak skutecznie zareklamować portal o grach?
Najpierw zastanów się, kto najprawdopodobniej interesuje się grami komputerowymi. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że będą to głównie chłopcy w wieku szkolnym. Chociaż niektóre gry będą przyciągały również rzesze dziewczyn. Stąd też możesz założyć, że Twoim portalem byłaby zainteresowana głównie młodzież, i żeby skutecznie go reklamować musiałbyś ze swoją reklamą trafić właśnie do tej grupy internautów.

Gacek napisał/a:
jakim stronom mam dawać baner reklamowy?
Myślę, że w przypadku Twojego portalu powinieneś umieszczać swój banner:
- na stronach, gdzie zagląda młodzież (np. fora młodzieżowe, strony klasowe i szkolne),
- na stronach poświęconych jednej grze (wówczas to już nie będzie Twoja konkurencja, bo Ty traktujesz temat szerzej),
- na stronach sportowych (szczególnie jeśli będziesz promował dział Twojego portalu poświęcony grom symulującym różne dyscypliny sportowe np. piłka nożna, skoki, wyścigi formuły),
- nawet na stronach o podobnej tematyce (np. inny portal o grach) pod warunkiem, że Twój portal jest lepszy!

Mam nadzieję, że te kilka propozycji wystarczy.

Gacek 

Wysłany: 2008-06-21, 14:16   

Dziekuje za odpowiedz i pomocna rade :D

Odpowiedz do tematu