Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się zobaczyć w Google ???
Autor Wiadomość
OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2009-04-06, 10:51   Indeksowanie i dodawanie strony do Google

mondigo: Jeśli jest jakaś wartościowa treść na Twojej stronie głównej, to ona jak najbardziej powinna zostać zindeksowana przez Google. Niekiedy może to potrwać nawet kilka tygodni. O szybkości zindeksowania decydują przede wszystkim linki prowadzące do strony - im jest ich więcej na stronach często odwiedzanych przez robaki Google tym szybciej Twoja strona powinna być dodana do Google.
Jeśli zaś aktualnie na Twojej stronie brakuje treści wówczas powinieneś zatroszczyć się o nie.

rjulio: Obecnie taż możesz skorzystać z opcji "dodaj stronę" - zajrzyj tutaj: http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl - jednakże wpisanie tam adresu URL swojej strony nic nie gwarantuje.

Na pojawienie się strony w Google wpływa wiele czynników, w tym sama zawartość strony i linki, które do niej prowadzą.

lublinforum 

Wysłany: 2009-04-19, 11:45   

A można sprawdzić jej ranking i konkurencji, która występuje na liście?

Lubelskie forum

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2009-05-06, 16:19   Ranking i lista

lublinforum napisał/a:
A można sprawdzić jej ranking i konkurencji, która występuje na liście?
O jaki ranking i listę pytasz?

anitaw79 

Wysłany: 2009-05-07, 18:18   

Witajcie. Ja też zaczynam swoją pierwszą stronkę. Czekam właśnie na jej zindeksowanie. Pomału tracę cierpliwość. Pozdrawiam

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2009-05-12, 09:37   Oczekiwanie na zindeksowanie?

A ile już czekasz na jej zindeksowanie?

atlanta2009

Wysłany: 2009-05-12, 14:04   

Witam, też dodałem stronę, wysłałem do zindeksowania, wysłałem tez mapę strony do google, dodałem adres strony paru katalogach, jeszcze się nie pojawiła w wynikach wyszukiwania google.

pozdrawiam

pawel14b 

Wysłany: 2009-05-30, 17:51   

Chcialbym żeby moja też była w google [link reklamowy usunięty - OF]. Was też zapraszam na tą stronę:)

osrodek 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-06-12, 16:50   

Moja strona już się pojawiła jakiś już czas temu w wyszukiwarce google, ale pamiętam, że trwało to jakiś miesiąc zanim tak się stało. Dodawałem też ją do wielu katalogów i wszędzie gdzie było to możliwe zostawiałem link do swojej strony. Efekty już widać, dzwonią do mnie klienci z wielunia i powiatów ościennych.

megi 

Wysłany: 2009-06-15, 22:33   

Witam,
ja czekalem na dodanie niecały tydzień. Tak jak moi przedmówcy, najlepiej dodać kilka linków do katalogów i innych stron, należy jednak pamiętać żeby nie przesadzać z linkami gdyż to powoduje że jesteśmy zbanowani przez wyszukiwarkę. Dlatego też proponuję dodawać swoje linki do mniejszej ilości katalogów itp, natomiast dbajcie o to by te katalogi w których chcecie widnieć miały jak najwyższy page rank. Dla wyszukiwarek taki link ma znacznie większą wartość.

xxx11 

Wysłany: 2009-06-17, 08:18   

Taka opcja jest w google , wpisałem tam adres URL ale narazie nic to nie dało :sad:

wmp3

Wysłany: 2009-07-08, 15:28   

Tez troche musiałem poczekam na dodanie do google, okolo 2 tyg to trwało w tym czasie reklamowałem troche serwis

osrodek 

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-07-26, 14:22   

I znowu nie mogę odnaleźć się w google? Moje PR też spadło z 2 na 1. Czasem to już nie wiadomo co robić aby utrzymać się w dobrych pozycjach na google. Zastanawiam się nad zleceniem pozycjonowania profesjonalnej firmie zewnętrznej, ale ceny mnie odstraszają. Może zna ktoś kogoś dobrego i taniego? Chociaż pewnie te dwa słowa w tym przypadku nie idą w parze?!

Bloxorz

Wysłany: 2009-10-14, 15:37   

hehe a ja już widziałem swoją stronę przez jakiś czas ale potem zniknęło :( (

tomasz602 

Wysłany: 2009-10-16, 09:15   

a ja wczesniej myslalem ze wystarczy wpisac w google strone i dziela :/ dlatego od miesiaca nic sie nie dzialo :P

annakanalizacja 

Wysłany: 2009-10-16, 16:10   pogotowiekanalizacyjne.lua.pl

Ja tworzę firmę i potrzebuje reklamy w google. Mam nadzieję, że dosyć szybko zostanie dodana

Odpowiedz do tematu