Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak reklamować stronę o tematyce wędkarskiej?
Autor Wiadomość
krzysiekj24 

Wysłany: 2008-01-13, 21:17   Jak reklamować stronę o tematyce wędkarskiej?

Witam ponownie po długim czasie nie mam pomysłów i nie wiem jak to zrobić by na moją stronkę chociaż od czasu do czasu ktoś wchodził, co prawda od dawna tam nic nie pisałem, ale i tak tam nikt nie zaglądał, a w dodatku zdjęcia złowionych ryb wygasły. Jak ją rozreklamować i co zrobić by pojawiała się po wpisaniu w google np. "ryba troć szczupak łowienie okoń" itd. jak to często wędkarze wpisują? Na razie pojawia się tylko w google po wpisaniu "rybylowieniezachodniopomorskie", ale tak wpisują tylko osoby, które już znają te stronę, a jak zrobić by przez przypadek ktoś tam trafił?
Za pomoc z góry dziekuję

Krzysiek J

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2008-01-18, 11:30   Rozkręcanie strony o wędkarstwie i pozycjonowanie w Google

Witaj Krzysiu,

krzysiekj24 napisał/a:
nie mam pomysłów i nie wiem jak to zrobić by na moją stronkę chociaż od czasu do czasu ktoś wchodził
Jak sam słusznie piszesz trzeba w swoim poście niezbędne jest pisanie i nieustanne aktualizowanie strony (dodawanie nowych tekstów) oraz umieszczenie jej w Google (czyli pozycjonowanie).

krzysiekj24 napisał/a:
co prawda od dawna tam nic nie pisałem
Jeśli nie wiesz o czym napisać na stronie, to podaję kilka moich pomysłów:
- opisz wybrane gatunki ryb (jak wyglądają, jak się zachowują, gdzie występują, na co najlepiej je łowić) - skup się przede wszystkim na tych rybach, na które chcesz być odnajdywany w Google,
- opisz wybrane miejsca, w których można wędkować,
- napisz o swoich wyprawach wędkarskich (o pierwszej, najciekawszej, najowocniejszej czy ostatniej),
- poradź, jak należy przygotować się na wyprawę wędkarską (sprzęt, ubiór itp.), czyli co każdy początkujący wędkarz powinien wiedzieć,
- może znasz jakieś przepisy na przyrządzenie złowionych ryb.

krzysiekj24 napisał/a:
Jak ją rozreklamować i co zrobić by pojawiała się po wpisaniu w google np. "ryba troć szczupak łowienie okoń" itd. jak to często wędkarze wpisują?
Tutaj odsyłam do innych tematów na forum, które dotyczą pozycjonowania strony i dodawania jej do Google, gdyż bez względu na tematykę strony zasady są takie same.

Zobacz:
- Dlaczego strona nie wyświetla się na słowa kluczowe?
- Indeksowanie konkretnych podstron na wskazane hasła
- Podstawy pozycjonowania

Mam nadzieję, że na początek te informacje Ci wystarczą. :mrgreen:

krzysiekj24 

Wysłany: 2008-01-18, 20:10   

Jeszcze raz szczerze dziękuję za odpowiedź.
To bardzo miło że na świecie są takie osoby które chętnie pomagają innym. :grin:

krzysiekj24 

Wysłany: 2008-01-18, 22:57   

Czy to powinno wyglądać tak? te pozycjonowanie

Kod:
<a href="http://www.rybylowieniezachodniopomorskie.forumi.pl/viewforum.php?f=2 &sid=f7262dd5e543a81cf43351194aac62a8" title="ryby,okoń,łowienie,wędkarskie,wędkarstwo,dorsz,zanęta,szczupak">Słowa kluczowe</a>

lub

Kod:
http://www.rybylowieniezachodniopomorskie.forumi.pl/viewforum.php?f=2

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2008-01-22, 12:44   Tworzenie linków pozycjonujących stronę

krzysiekj24 napisał/a:
Czy to powinno wyglądać tak?

Tak mniej więcej jest dobrze ;)

Jednak z linku trzeba wyrzucić numer sesji (tj. "&sid=f7262dd5e543a81cf43351194aac62a8"), a umieszczając linki na innych stronach warto pomyśleć również na tym, aby zachęcały one do kliknięcia.
Stad też poprawne będzie:
Kod:
<a href="http://www.rybylowieniezachodniopomorskie.forumi.pl/viewforum.php?f=2 title="ryby,okoń,łowienie,wędkarskie,wędkarstwo,dorsz,zanęta,szczupak">Słowa kluczowe</a>

jednak bardziej przyjazna dla Internautów będzie następująca forma:
Kod:
<a href="http://www.rybylowieniezachodniopomorskie.forumi.pl/viewforum.php?f=2 title="Wędkarstwo - łowienie, zanęta, ryby: okoń, dorsz, szczupak">Wędkarstwo - łowienie, zanęta, ryby</a>
Kod:
<a href="http://www.rybylowieniezachodniopomorskie.forumi.pl/viewforum.php?f=2 title="Porady wędkarskie">Największe ryby - okoń, dorsz, szczupak</a>

Gdyż na ilość kliknięć w link wpływa wyświetlany tekst linku oraz tekst pojawiający się po "najechaniu" myszką na link. Jeśli link ma wyłącznie służyć do pozycjonowania, wówczas możesz pozostać przy pierwszej wersji.

No i na koniec mała uwaga: podane przez Ciebie linki będą przyczyniać się przede wszystkim do podniesienia pozycji tej podstrony serwisu, której adres URL umieściłeś w linku.

krzysiekj24 

Wysłany: 2009-06-27, 22:44   Jak przyciągnąć użytkowników na forum?

witam ponownie po długim czasie mojego uśpienia w temacie reklamowania swojego forum.
Z powodów osobistych i braku czasu.
Mianowicie jak przyciągnąć użytkowników na swoje Forum dotyczące wędkarstwa.
Jak ich zachęcić do zaglądania na forum bądź też osiągnąć chociażby sukces jakim jest rejestracja.

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Wysłany: 2009-07-02, 12:05   Jak zachęcić użytkowników do rejestrowania na forum?

W skrócie:
1. Zadbać o treści umieszczane na forum - muszą być wartościowe, systematycznie aktualizowane.
2. Zadbać o przyjazną atmosferę na forum.
3. Reklamować forum.
4. Troszczyć się o to, aby forum tętniło życiem i czekać na rejestracje nowych użytkowników.

krzysiekj24 

Wysłany: 2014-11-10, 21:23   

Na obecna chwilę forum rybylowieniezachodniopomorskie nawet dobrzr się wyszukuje problem w tym że wp blokuje serwis od grudnia i trzeba zaczynać wszystko od nowa. Terazhttp://surfcasting.cba.pl/ narazie wogóle nie moge go wyszukać czy sa jakies strony ułatwiające ponowne wejscie ns lepsze wyniki wyszukiwania?

krzysiekj24 

Wysłany: 2014-12-01, 22:26   

czy jest możliwość przekierowania ze starego adresu?

Lukasnet 

Wysłany: 2015-06-11, 10:20   

Możesz zrobić przekierowanie 301 ze starego adresu (jeśli jest to możliwe, chyba że to jakaś darmowa subdomena)

krzysiekj24 

Wysłany: 2015-06-11, 12:35   

co to za rodzaj przekierowania jak to się robi?

Lukasnet 

Wysłany: 2015-06-22, 09:23   

to przekierowanie ze starego adresu na nowy, użytkownik po wpisaniu starego adresu powinien zostać od razu przekierowany na nowy. Jak to się technicznie robi poszukaj w google i sprawdź czy takie przekierowanie jest możliwe.

sesja 

Wysłany: 2015-08-10, 13:45   

Najlepiej postawić na dobre pozycjonowanie i ciekawą stronę internetową.

Odpowiedz do tematu