Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukrywanie prawdziwego adresu URL strony
Autor Wiadomość
dreszler

Wysłany: 2007-12-26, 14:47   Ukrywanie prawdziwego adresu URL strony

Tak jak w temacie: mam subdomenę costam.xon.pl i mam forum strona.xon.pl/katalog/katalog/
jak zrobić że po wejściu z subdomeny costam.xon.pl adres się nie zmienił na strona.xon.pl/katalog/katalog/ tylko pozostał adres z subdomeny??

FenomeN 

Wysłany: 2007-12-26, 21:18   

dreszler napisał/a:
Tak jak w temacie: mam subdomenę costam.xon.pl i mam forum strona.xon.pl/katalog/katalog/
jak zrobić że po wejściu z subdomeny costam.xon.pl adres się nie zmienił na strona.xon.pl/katalog/katalog/ tylko pozostał adres z subdomeny??
Raczej jest to nie możliwe. A i na przyszłość nie polecam SubDomen. Od nich bardzo forum mi "muli"

Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2007-12-26, 23:04   Re: Ukrywanie prawdziwego adresu URL strony

dreszler napisał/a:
Jeśli pod tą subdomeną masz już coś to nie możesz pod tym samym adresem umieścić jeszcze czegoś drugiego. Można ewentualnie w tej subdomenie ustawić tylko ramkę i wszystko umieszczać wewnątrz tej ramki, ale wtedy pod adresem będzie tak naprawdę tylko ramka.

Jeśli natomiast tej subdomeny nie masz przypisanej do jakiegoś miejsca na serwerze i xon.pl jest Twoją domeną (lub jej właściciel daje Ci dostęp do panel administracyjnego, gdzie możesz zarządzać swoją subdomeną) przypisz po prostu subdomenę do katalogu strona.xon.pl/katalog/katalog i wtedy będziesz mieć krótszy adres forum.

Odpowiedz do tematu