Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma tynkarska
Autor Wiadomość
tynkers 

Wysłany: 2014-06-06, 14:12   Firma tynkarska

Budujesz dom i nie wiesz jakie tynki wybrać?
Każdy podpowiada coś innego?
Zapraszam na moją stronę tynkers.jimdo.com
na której znajdziesz opis różnych tynków i poznasz zalety tynkowania tynkiem cementowo - wapiennym.
Nie zwlekaj, budowa to inwestycja na cale życie

asadin 

Wysłany: 2015-10-22, 10:26   

W przypadku każdej firmy budowlanej bardzo ważne są materiały. Moi znajomi kupują materiały budowlane w Instaltermie i są z nich zadowoleni, ponieważ to wysoka jakość za sensowną cenę.

combo

Wysłany: 2016-08-27, 21:13   

Tu masz artykuły w tej tematyce i wielu innych. Przykładowe to dachówka ceramiczna czy specjalistyczne artykuły o różnch rodzajach pokryć dachowych

Miri

Wysłany: 2017-05-08, 11:11   

Faktycznie zanim się zaopatrzymy w materiały trzeba przejrzeć ofertę różnych producentów

:::: produkja terminarzy na zamówienie :::

Vincent5 

Wysłany: 2017-05-29, 11:58   

dodam kolejny przydatny adres, przyda się inwestorom na różnych etapach wykonawstwa
sklep z materiałami do łączeń od tradycyjnych nitów zrywalnych incop.pl/c12,nity do wyspecjalizowanych urządzeń. W zasadzie nie ma rzeczy, której nie kupisz, związanej z profesjonalnymi technikami łączeń różnych materiałów.

JowitaKuszyńska

Wysłany: 2017-12-08, 23:10   

Warto znać również firmę która profesjonalnie zajmuje się obróbka betonu. Ja zaufałam tej ekipie ze Śląska http://budohit.com/ , no i wykonali kawał dobrej roboty przy wyburzaniu dawnego domu i likwidacji fundamentów

Odpowiedz do tematu