Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklama za darmo czy wandalizm? - komentarze
Autor Wiadomość
OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2006-01-11, 01:03   Reklama za darmo czy wandalizm? - komentarze

"Posiadanie własnej strony WWW jest "trendy", ale obecnie nie jest to już wystarczającym powodem do dumy dla autora. Każdy chce by jak najwięcej osób zobaczyło jego stronę, ale nie każdy ma pieniądze na reklamę. Młodzi kreatywni uczniowie znaleźli na to sposób..."
Więcej o tym "sposobie reklamowania" w artykule Barbary Gawrylak "Reklama za darmo czy wandalizm?"

A co Ty sądzisz na temat tego rodzaju "reklamowania" stron internetowych? Czy wandalizm to zbyt mocne słowo?

Zapraszamy do dyskusji!

szymcio 

Wysłany: 2006-01-12, 18:16   

Dobre :-)

Osobiście nie spotkałem się jeszcze z reklamami na ławkach, zresztą współczuje człowiekowi, który by to zrobił w mojej szkole w razie wykrycia sprawcy.

Raz jednak spotakałem się z innym sposobem: reklamą przykejoną na przystanku do spisu autobusów. Niestety wątpie, aby w ten sposób zyskała ta strona przychylność tych setek ludzi, którzy na nią spoglądali, bo przecież wszyscy tam zaglądają :-) Niestety zakrywała ona część spisu, więc raczej przeszkadzała.

Co do reklam na ławkach szkolnych, to widzę jeszcze jedną wadę: to, że nudzimy sioę na lekcjach, zazwyczj jest prawdą, ale czy przepisujemy strony www z ławek? Nie wiem, ja tego jeszcze nie robiłem. Niestety nawet jak ktoś z kumpli podaje mi adres 'fajnej stronki' i zapiszę se go w zeszyscie, czy gdziekolwiek indziej, to i tak zwykle zapominam przejrzeć tę stronkę :-) Tak to już jest.

Pozdrawiam

Roland 

Wysłany: 2006-01-12, 21:26   

szymcio zaczoles temat reklam naklejanych na pzrsytankach i autobusach, ten sposob reklamy mi sie podoba i wiem, ze jest dosc skuteczny, bo np: moi koledzy hiphopowcy porozklejali takich reklam setki, w moim miesice i witryna dziennie jest odwiedzna przez cale grono hiphopowcow w piekarach, ale preferowal bym naklejanie tych reklam w troche normalniejszych miejscach, bo to prawda, ze jezlei ta reklama zaslania rozklad to wtedy, ktos predzej czy puzniej to zerwie i reklama nie przyniesie zadnego skutku

precelik 

Wysłany: 2006-01-13, 13:52   

A za to jestem z krakowa :)

A w krakowie jak się dobrze obserwuje to mozna po całym mieście spotkać napisy (sprajem malowane) 1.org.pl - drażniące i to strasznie. Na murach kamienicach po prostu wszędzie, ten gość smaruje i to już od kilku dobrych lat - najlepsze jest to że można się domyślać kto to :) ale sprawcy chyba nikt nie złapał na gorącym uczynku.

Niby se znalazł sposób na życie chłopak i jego to sprawa, ale zapomina że żyje w społeczeństwie i czasem sie trzeba choć odrobinę przystosować, inni lubią mieć czyste ściany. Gdyby kazdy se tak malował... :)

OzdobaForum 
Ozdoba Forum

Pomogła: 66 razy
Wysłany: 2006-01-15, 21:52   

A ja spotkałam u mnie na osiedlu jeszcze inną formę reklamy: pisanie po szybach zaśnieżonych samochodów... na szczęście jest ona dostępną tylko przy opadach śniegu i łatwo ją usunąć! :mrgreen:

Matie
Gość
Wysłany: 2006-03-14, 20:34   Artykuł do gazetki szkolnej

Właśnie piszę artykuł do gazetki szkolnej o wandalizmie, a raczej jak go zwalczać. W mojej szkole do tej pory nie spotkałem się z takim czymś, że ktoś reklamuje swoją stronę www na ławce. Myślę, że słowo wandalizm jest słowem troszkę przesadzonym. Oczywiście uczniowie którzy piszą po ławkach powinni za to odpowiadać. mam nadzieję, że w mojej szkole nie będzie wypisywania na ławkach swoich adresów.

Jak to my uczniowie gdy się nudzimy na lekcji i nie wiemy co by tu zrobić zazwyczaj bierzemy długopis w łapki i zaczynamy tworzyć oczywiście po ławce. ale u mnie w szkole nie chciałbym być przyłapany na tym jak piszę po ławce. Nie polecam...

nutysy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 10:49   Kultura przede wszystkim ...

Czasami lekcje mogą być tak nieciekawe, że uczeń po prostu maże ławkę ...

Gacek 

Wysłany: 2008-06-23, 21:47   Sposoby reklamowania się w szkole

Ja mam kilka sposobów:
- kreda po tablicy
- na Paincie w komputerze szkolnym zrobić obraz, na którym zapraszamy na stronę www i dać jako tło
- wrzucać do plecaków ulotki z zaproszeniem
- namawiać kumpli do rozgadywania o naszej stronce

leito

Wysłany: 2008-08-29, 10:44   Lepsze są pozycjonowanie i wymiana bannerami

Wydaje mi się, że takie sposoby reklamy nie są skuteczne, bo trudno zapamiętać adres strony, ciężko w ten sposób dotrzeć do właściwych odbiorców.
Ja zawsze jako najlepszy sposób reklamy uważałem jak najlepszą pozycję w Google i wymianę bannerami.
Pozdrawiam,
Leito

Prestige Line

Wysłany: 2012-12-29, 22:11   

ja również uważam, że najlepszą reklamą strony internetowej jest wysoka pozycja w google, może nie jest tanie ale za to skuteczna

Odpowiedz do tematu