Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
reklama w google
Autor Wiadomość
burgund

Wysłany: 2015-08-19, 11:06   reklama w google

reklama w google. Co polecacie by na stronę wchodziło wielu użytkowników tej wyszukiwarki. jakie znacie tricki by to osiągnąć?

mantra 

Wysłany: 2017-03-21, 11:33   

Na pewno pozycjonowanie, ale reklama Adwords tez wchodzi w grę jak najbardziej :)

Miri

Wysłany: 2017-03-29, 10:47   

Zdecydowanie polecam pozycjonowanie, ale najpierw trzeba zoptymalizować stronę pod SEO.

znak firmowy dla firmy

KonexJa

Wysłany: 2017-03-30, 17:02   

Optymalizacja strony to jedno. Trzeba oprócz tego skupić się również na innych rzeczach jak np. na tworzeniu unikalnej treści.

Kondraciul

Wysłany: 2017-05-10, 12:38   

Trików żadnych nie znam. Najlepiej jest stronę zintegrować od początku z Google Analytics i postawić na reklamę przez Adwords.

Alla32

Wysłany: 2017-05-13, 07:52   

Moim zdaniem jeżeli chcemy aby nasza strona została zauważona w sieci, warto postawić na pozycjonowanie. Można tutaj skorzystać z pomocy agencji SEM SEO Sempire zobacz ofertę . Musimy bowiem pamiętać o tym, że im wyżej pojawimy się w wynikach wyszukiwarki, tym więcej potencjalnych klientów do nas dotrze. Dlatego też na pewno pozycjonowanie to dzisiaj jedno z podstawowych działań, jakie może pozwolić nam na pozyskanie nowych nabywców.

andrzejewskim

Wysłany: 2017-06-09, 13:05   

sam ostatnio chciałem znaleźć jakąś firmę we wrocławiu z tego się specjalizującą. Pierwsze co pytanko szybkie do wujka "gugle": pozycjonowanie wrocław - bo tak najwygodniej skoro jestem wlasnie z wrocławia to chciałbym ich "mieć pod ręką".
wyników sporo - wiec po prostu sprawdzanie referencji i opinii.
Mysle ze pozycjonowanie to obecnie chyba najskuteczniejsza forma pozyskiwania klientów + czasem jeszcze social media (ale też nie wszystkie - bo nie dla każdej branży sie wszystkie nadają).

JowitaKuszyńska

Wysłany: 2017-07-30, 00:23   

Ja bym postawiła jednak nie tylko w działania google ale i w social media. W każdym razie promocję firmy warto powierzyć profesjonalistom. Contentorganica https://contentorganica.pl/ prowadzi kampanie reklamowe dla firm o każdym profilu. Na koncie mają już wiele sukcesów i to niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą w internecie

pistacja

Wysłany: 2017-08-12, 18:01   

mantra napisał/a:
Na pewno pozycjonowanie, ale reklama Adwords tez wchodzi w grę jak najbardziej :)

Dokładnie tak i to nie tylko typowe kampanie Adwords, również remarketing dynamiczny z AdWordsGroup.pl działa niezwykle efektywnie, gdyż zachęca starych klientów to ponownego odwiedzenia naszego sklepu. W ten sposób możemy łatwo zbudować sieć lojalnych klientów

Zbyszkos

Wysłany: 2017-08-27, 13:16   

Dla mnie najlepszą reklamą są kampanie Adwords. Cały czas korzystam z kampanii produktowych. Dzięki nim mam dość sporą konwersję (sprzedaż) w sklepie.

gabartek 

Wysłany: 2017-08-28, 12:19   

Nie wiem czy można mówić o czymś takim jak najlepsza reklama bo bywa że w przypadku każdej firmy sprawdza się coś zupełnie innego. Nie można też zapominać o wartościowych gadżetach http://www.izisport.pl/produkty.html na których jest możliwość nadrukowania logo, one też się sprawdzają jako reklama w wielu przypadkach

Arek_81

Wysłany: 2017-11-16, 13:29   

Pozycjonowanie to podstawa. Myślę, że to najskuteczniejsza forma reklamy w dzisiejszych czasach. BauerSEO zajmuje się nie tylko pozycjonowaniem, oferują również kampanie AdWords. Współpracuję z nimi od przeszło dwóch lat i na wyniki nie mogę narzekać. Na bieżąco otrzymuję raporty z efektami czy wskazówkami do wdrożenia. Jestem też w stałym kontakcie z pozycjonerem, który opiekuje się moją stroną. Warto skorzystać z ich ofert.

Nikiter 

Wysłany: 2017-11-17, 05:32   

Też wierzę w pozycjonowanie, ale niestety, coraz więcej jest firm, które się tym zajmują... a jakość spada.

enzi

Wysłany: 2018-03-19, 00:36   

Mnie pozytywnie zaskoczyła kampania przeprowadzona przez Seo Komando, mają niską cenę, więc nie spodziewałem się nie wiadomo czego, a usługa została naprawdę fachowo wykonana i zadbano o jakość pod każdym względem

zitto

Wysłany: 2018-03-29, 15:28   

Ja mogę polecić Virtual Development z Wrocławia, zajmują się tylko pozycjonowaniem stron i kampaniami AdWords, co moim zdaniem działa na plus, bo jak ktoś jest od wszystkiego, to tak na prawdę od niczego. W moim sklepie internetowym udało się zwiększyć ruch z wyszukiwarki prawie dwukrotnie w ok. pół roku

Odpowiedz do tematu