Forum Serwisu ReklamaStron.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Poszukujemy moderatorów do opieki nad forum serwisu ReklamaStron.pl
- zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: moderator [małpa] reklamastron.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
help potrzebuje reklamy!!
Autor Wiadomość
aga27nieszka 

Wysłany: 2006-02-10, 14:30   help potrzebuje reklamy!!

potrzebuje reklamy blend a med lub colgate!!!!!! Prosze niech mi ktoś pomoze bo juz nie wiem gdzie szukać!!!!! jest mi potrzebna na maturke! Mam nadzieje ze własnie czytasz tą wiadomość i mozesz mi pomóc :lol:

Marek 
Administrator

Zaproszone osoby: 14
Wysłany: 2006-02-10, 16:15   

jakiego typu reklam szukasz Agnieszko?
- prasowych w postaci obrazka, telewizyjnych w postaci filmu czy może radiowych w postaci plików muzycznych?
- czy mają to być najnowsze kampanię, czy jakiekolwiek...
- czy interesują Cię tylko reklamy past do zębów, czy wszelki produktów tych marek?

Przykładowa reklama Blend-a-med
http://www.pg.pl/image/popup/pasy.jpg - reklama z maja 2004 przedstawiająca paski wybielające zęby
Jedną wielką ich reklamą jest strona: http://www.blend-a-med.pl/

aga27nieszka 

Wysłany: 2006-02-10, 19:15   

hej! Dzieki że wogóle sie zainteresowałeś!! :) potrzbuje reklamy telewizyjnej! Mam opracować temat: "Dokonując analizy języka różnych reklam, wyjaśnij jaki obraz świata one kreują" W tych reklamach z pastami czesto używa się medycznych sformułowań, których przeciętny widz nie rozumie, no i mówi to zazwyczaj lekarz dentysta, który wzbudza autorytet dlatego szukam tych spotów reklamowych! Niestety nie mogę znaleźć! Jakbyś mógl mi jeszcze w jakiś sposób pomóc to bede ogromnie wdzieczna :D DZIĘKI

[ Dodano: 2006-02-10, 19:18 ]
no i oczywiscie daje ci punkta za to ze sie zaineresowałeś :) i prosze pomóż!!!!!!!!! A mogła by być to także reklama innnego produktu który stosuje takie rożne naukowe nazwy, wydaje mi sie ze Actimel ma tez takie ale tego spotu reklamowego tez nie znajduje!!

Barbara 

Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2006-02-13, 09:13   

Śmieszne reklamy telewizyjne możesz znaleźć również tutaj w katalogach pl i others ..może coś Ci się przyda. :)

Odpowiedz do tematu